درباره ما

امروزه با پیشرفت بازار های اینترنتی در زمینه های خرید و فروش لوازم مختلف نحوه خرید مردم را تغییر داده است. به طوری که خرید مردم را از حالت عادی خرید از فروشگاه های شهر بدون مقایسه راحت، مشکلات رفت و آمد های کلافه کننده و … به خریدی آسان با مقایسه کالا ها در کنار یکدیگر و مقایسه قیمت های مختلف فروش تبدیل کرده است.

  • علت اصلی این تغییر روش خرید منافع موجود در خرید اینترنتی بوده و به علت نداشتن هزینه های جانبی فروش با قیمت های بسیار پایین تر از بازار های محلی برای خریداران خود سود بسیار خوبی را در پی داشته و باعث این تغییر روش شده است.
  • علت دوم این تغییر می توان به تغییر نگرش مردم اشاره کرد. با توجه به نگرش درستی که در جامعه امروزی به فرهنگ خوب تبدیل گردیده، باید قبل از خرید هر محصولی تحقیق و بررسی آن محصول را با تمام قوا انجام داد تا بعد از خرید به علت عدم تحقیق دچار ضرر و دلزدگی از خرید آن محصول نشد. بر همین اساس فروشگاه های اینترنتی که دارای مجوز های فعالیت در بستر فضای اینترنت می باشند این تحقیق و بررسی اصولی را به صورت رایگان و در تمام طول شبانه روز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا خریدار بتواند بدون هیچگونه دغدغه های ترافیک شهری و مشکلات اخلاقی بعضی از فروشنده ها بابت پاسخگویی به سوالات مشتری تحقیق و بررسی مصول مورد نظر خود را قبل از خرید داشته و با خیالی راحت اقدام به خرید کنید.

با این اوصاف روز به روز به خریداران اینترنتی محصولات اضافه تر شده است و در راستای همین نیاز خریداران بر آن شدیم تا فروشگاه کاملی را با مدیریت مهندس غلامرضا کاظمی (مدیر ماکی دام کالا) و با ارایه تجهیزات صنعت مرغداری و دامپروری و کشاورزی با نام ماکی دام کالا ارایه دهیم.

تحولی نوین در فروش لوازم مرغداری، دامپروری و صنایع وابسته با ماکی دام کالا

  • ماکی کالا مرجع کاملی از نقد و بررسی تجهیزات دام و طیور و کلیه ی لوازم وابسته به این صنعت ها بوده و بدون هیچگونه جانب داری از برند خاصی نقد بررسی های محصولات را ارایه داده است. ماکی دام کالا در کنار نقد و بررسی محصولات، قسمت نظرات بازدید کنندگان را نیز آماده کرده است تا خریدار از بازخورد نظر دیگر خریداران استفاده کرده و بتواند انتخاب آگاهانه تری نسبت به خرید خود داشته باشد.
  • در ماکی دام کالا گروه های مختلف کالا اعم از تجهیزات پرورش طیور، تجهیزات جوجه کشی و تولید جوجه یک روزه، تجهیزات تهویه مرغداری، تجهیزات مورد نیاز دامپروری و کلیه کالا های صنایع وابسته از ریز و درشت عرضه می شوند. ماکی دام کالا برای ارزش دادن به انتخاب خریداران کالاهای عرضه شده، همکاری گسترده ای با برند های معتبر این صنعت ها داشته و این تنوع زیاد محصولات را برای انتخاب خریداران عرضه داشته است.
  • ماکی دام کالا در جهت حفظ اعتماد مشتریان کلیه مجوز های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه فروش و خدمات ذکر شده را از سازمان های ذیربط گرفته است و از جمله ی آنها نماد ساماندهی و به خصوص نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

قیمت های باور نکردنی ماکی دام کالا در ارایه تجهیزات مختلف دام و طیور و صنایع وابسته و همچنین ارایه طرح های تشویقی با تخفیف های شگفت انگیز این بازار اینترنتی تجهیزات دام و طیور را به اصلی ترین انتخاب علاقمندان و تلاشگران این صنعت ها کرده است.

چرا خرید از ماکی دام کالا